Beyler sex yapacakları bayanlarıtercih ederken bir takım kriteri göz önünde bulundurmaktadırlar. Bunlardan en önemlisi kızların fiziksel yapısıdır. Kıçlarından, boyunlarına kadar bir hayli noktaya dikkat eden beylerin en çok baktıkları kısım ise kızların memeleridir. Memeler hem dişiler hem de erkekler için en zevk veren bölgelerden birtanesidir. Bilhassa iri göğüslü kadınların görünüşleri ve fiziki yapıları dolayısıyla çekici bayanlar olarak nitelendirilmektedirler.

Memelerin iri olmasının azdırıcı bir etki uyandırmasının haricinde sevişme anında alınacak olan zevki de fazlalaştırmaktadır. Bilhassa dolgun memelerin uçlarına yapılacak sik darbeleri kadınları azdırmakta ve sikişme olayına duyacakları arzuyu daha yoğun hale getirmektedir. Memelerin kadınları seks olan ilgiyi arttırma hususunda ki etkilerinin doğruluğu profesörler tarafından yapılan araştırmalar neticesinde ispatlanmıştır. Bunun haricinde erkekler tarafından dikkat çektiği ve çekici olduğu için, bazı kadınlar memelerine yapay büyütücü taktırarak daha çok arzulanmayı amaçlamışlardır.

Sex filmleri seyredildiği takdirde erkeklerin en başta kadınların göğüslerine göz attığı gözlemlenmiştir. Bunun nedeni bir an evvel kızları azdırmak ve bununla birlikte cinsel ilişki anında alınacak zevk hissini maksimum düzeye çıkartmaktır. Bu sayede dişiler kendilerini erkeklerin ellerine bırakır ve beylerin arzı ettiği tüm fantezileri denerler. Bu ilişkiler arasında sakso çekme, anal sex ve 69 pozisyonu bulunmaktadır. Bu biçimde ki pornoların tümünü http://www.sicakzevk.net sayfasında bulabilirsiniz.

Reklamlar