Gençler sikişecekleri kadınlarıseçerken bir takım kriteri dikkate almaktadırlar. Bunlardan en mühimi dişilerin fiziksel yapısıdır. Kıçlarından, bellerine kadar bir hayli noktaya dikkat eden kişilerin en çok baktıkları böyle ise kadınların memeleridir. Göğüsler hem dişiler hem de erkekler için en azdıran noktalardan birtanesidir. Özellikle dik göğüslü bayanların görünüşleri ve fiziki yapıları sayesinde azdıran kızlar olarak nitelendirilmektedirler.

Göğüslerin iri olmasının çekici bir etki yaratmasının haricinde sikiş sırasında alınacak olan zevki de arttırmaktadır. Özellikle büyük göğüslerin başına yapılacak sik dokunuşları kızları azdırmakta ve sevişme olayına duyacakları ilgiyi arttırmaktadır. Göğüslerin dişileri azdırma konusunda ki etkilerinin doğruluğu profesörler tarafınca yapılmış istatistikler neticesinde ispatlanmıştır. Bunun haricinde erkekler tarafınca dikkat çektiği ve azdırıcı bulunduğu için, kimi kızlar göğüslerine silikon taktırarak daha çok arzulanmayı amaçlamışlardır.

Porno videolar izlendiği takdirde erkeklerin ilk olarak kadınların göğüslerine göz attığı kanıtlanmıştır. Bunun nedeni en kısa zamanda kadını kendilerinden geçirmek ve bu sayede sex sırasında elde edilecek haz hissini maksimum düzeye çıkartmaktır. Bununla birlikte dişiler kendilerini erkeklerin ellerine bırakır ve erkeğin istediği tüm fantezileri kabul ederler. Bu fanteziler içerisinde oral sex, anal sex ve birbirlerinin cinsel organını yalama pozisyonu vardır. Bu tarz sikiş filmlerinin tümünü http://www.sicakzevk.net adresinde bulabilirsiniz.

Reklamlar